MITAN.SK s.r.o. - Our brokers team

Ing. Michal Ružek

Ing. Michal Ružek

Real Estate Agent

hovorím po slovenskyI speak english

+421 903 721 144

michal.ruzek@mitan.sk

Väčšinou človek aspoň raz v živote kupuje alebo predáva nehnuteľnosť a práve vtedy potrebuje odbornú pomoc a etický prístup realitného makléra. Pre Michala Ružeka je poskytovanie týchto služieb životným poslaním, rovnako ako získavanie spokojných klientov. Mnohé tieto vzťahy pretrvávajú potom už celý život.
Michal Ružek sa s architektúrou a tvorbou prostredia stretol už na Slovenskej technickej univerzite, kde študoval na stavebnej fakulte. S realitami začal vážne pracovať v roku 1984, kedy bol vymenovaný za súdneho znalca v oblasti ohodnocovania nehnuteľností. Viac ako 10 rokov pracoval aj vo funkcii prezidenta Združenia znalcov a odhadcov nehnuteľností a aj v súčasnosti pôsobí ako konateľ znaleckej organizácie Inštitút oceňovania, s.r.o.
Svoje predchádzajúce skúsenosti s nehnuteľnosťami zúročil v roku 1989, kedy založil spoločnosť Mitan. Za jej hlavnú doménu sa považuje nielen sprostredkovanie predaja nehnuteľností ale aj poradenstvo pre developerov. Michal Ružek nevníma realitný svet iba cez svoju kanceláriu, ale ako celok. Osobne preto zakladal nielen staršiu Asociáciu realitných kancelárií Slovenska ale v roku 2014 aj moderné Združenie realitných kancelárií Slovenska.
Priznáva, že v realitách si prechádza veľmi peknou cestou, ale ak by mal šancu vrátiť sa o pár rokov späť, tak by sa ešte viac venoval rozvoju nových lokalít. Ide totiž o príležitosť byť aktívne prítomný pri formovaní kvalitného prostredia pre ľudí a je úžasné vidieť reálny výsledok takejto práce a stretávať tu po realizácii spokojných obyvateľov.

9 listings assigned - View all listings
Helena Chalúpková

Helena Chalúpková

Real Estate Agent

hovorím po slovenskymluvim česky

0948 066 532

chalupkova@mitan.sk 0 listings assigned - View all listings